Entegre Patent olarak müşterilerimize, kendilerini ve yaptıkları işleri marka haline getirip koruyabilecekleri bir hizmet sunuyoruz. Sektördeki gelişmeleri takip ederek, kapsamlı ve stratejik çözümler üretiyoruz. İşlerinizde fark yaratabilecek yöntemleri, uyarlanabilirlik ölçüsünde geliştirmeyi temel ilke sayıyoruz.

Yaptığımız işte doğruluk, güven, saygı ve şeffaflık içinde hareket ediyoruz. Hizmet sunduğumuz müşterilerimiz açısından olumlu bir ilk izlenim yaratmayı ve bunu güvenilir ilişkilerle, kalıcı olarak sürdürmeyi önemsiyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak, iş modelimizin temel taşı. Sahip olduğumuz güçlü altyapı, bilgi, deneyim ve birikimlerimizl; müşteri bilgilerinin gizliliği kuralına uygun hareket ederek, müşterilerimizi her zaman destekliyor ve onlarla birlikte yol alıyoruz. Bu sayede, tüm etkileşimlerin olumlu ve zamanında tamamlanmasını sağlamak için fazladan yol kat etmiş oluyoruz.

Mesleki etik ve ahlaki değerlerle bağlı kalarak, markalaşma yolculuğunuza değer katıyoruz. Entegre patent olarak gelişimi, yeniliği, rekabeti ve ekonomik büyümeyi destekliyor; bu kavramları teşvik eden yüksek kaliteli patentler ve verimli hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz

Çalışmalarımızla her zaman daha iyiye ve üstün kaliteye ulaşarak, hizmet sağladığımız kişi ve kuruluşlara katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren anlamlı bir hizmet sunmayı amaç ediniyoruz.

Neden Entegre Patent?

Müşterilerimize ve yaptığımız işe karşı sorumluluğumuzu ciddiye alıyoruz. Sadece patent işlemlerinizi yapmakla kalmıyor; etkin ve şeffaf uygulamalarla, dinamik olan küresel patent sisteminin değişen talep ve koşullarını kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına en uygun şekilde yönetmeye özen gösteriyoruz.

Müşterilerimizin taleplerine her zaman hızlı ve akılcı çözümler sunarak, hizmetlerimizi hep bir sonraki seviyeye taşımayı amaçlıyoruz. En zorlu sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmak için daha etkin ve doğru yaklaşımlar kullanarak sürekli çalışıyor ve kendimizi geliştiriyoruz. En etkili hizmetlerle, alanımızda daima en iyiyi hedefliyoruz.

Müşterilerimizin geri bildirimleri bizim için her zaman büyük önem taşıyor. Müşteri odaklı yaklaşım ve güven temelini benimseyen şirketimiz, patent işlemleri konusunda profesyonel kadrosu ile sizlere hizmet vermeyi sürdürüyor. Kalıcı çözümlerimizle, markanızı güvence altına almak ve işinizi geliştirmek için Entegre Patent olarak her biri alanında uzman avukatlarımız ve yetkin kadromuz ile yanınızda olmaya devam ediyoruz.

ENTEGRE PATENT
ÇEREZ BİLGİLENDİRMESİ Deneyiminizi geliştirmek için sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Detaylı bilgi için K.V.K.K. Aydınlatma Metni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.