HEMEN
ULAŞIN
KISACA TÜM GRUP
BİZİ YAKINDAN TANIYIN!
KISACA TÜM GRUP

Birbirinden bağımsız ve birbirine bir o kadar bağımlı olan iş alanlarındaki uzman kadroları ve yapılanmasıyla TÜMGRUP Türkiye'nin kendi alanındaki en önemli danışmanlık firmalarından biridir. TÜMGRUP olarak biz; kalite yönetiminden devlet mali destekleme programlarına, iş sağlığı güvenliğinden marka/patent/faydalı model danışmanlığına, pazar araştırmalarından pazarlama stratejilerine kadar geniş bir skalada firmalarımıza destek oluyor geleceği birlikte inşa ediyoruz.

Şirketlerin günümüzde kurumsallaşma yönünde attığı adımlarda birlikte yürüyecekleri çözüm ortaklarına ihtiyaçları oluyor.

Tüm Danışmanlık, başlığı altında devletin firmalara vermiş olduğu teşvik ve hibeler noktasında Yatırım Teşvik Belgesi başta olmak üzere , KOSGEB , TÜBİTAK , KALKINMA AJANSI gibi kurumlara projelerin yazım yürütüm ve ihale süreçleri noktasında danışmanlık vermekteyiz.

Entegre Patent, olarak Sınai Mülkiyet Hakları konusunda marka, patent , endüstriyel tasarım tescil , telif hakkı , barkod işlemleri hk. hizmet vermekteyiz.

IDCERT, ve diğer belgelendirme kuruluşlarıyla çözüm ortaklığı şeklinde çalışıp firmalara ISO Kalite Belgeleri konusunda hizmet vermekteyiz.

 

RAKAMLARLA BİZ
TümGrup İle ilgili istatistiklere Göz Atın!
Çalışan
20+
Çalışan
Tecrübe
15+
Tecrübe
Hizmet Alanı
40+
Hizmet Alanı
Mutlu Müşteri
2000+
Mutlu Müşteri
NEDEN BİZ?
TÜM GRUP DANIŞMANLIK
    • 1 MÜŞTERİ ODAKLI YAKLAŞIM MÜŞTERİ ODAKLI YAKLAŞIM Sizleri dikkatlice dinliyoruz. Hedeflerinizin ve ihtiyaçlarınızın doğrultusunda size en uygun hizmete özveri ile ulaşmanızı sağlıyoruz.
    • 2 UZMAN KADROMUZ UZMAN KADROMUZ Birbirinden değerli ekip arkadaşlarımız ile sizlere hızlı, kaliteli ve güven veren bir hizmet anlayışını benimsiyoruz.
    • 3 VERİMLİ DANIŞMANLIK VERİMLİ DANIŞMANLIK İhtiyacınız olan hizmeti, olabilecek en optimum şekilde belirliyoruz ve hizmet süresince size şeffaf bir şekilde destek oluyoruz.
    • 4 MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ Tüm Grup ile müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetlerde bir bütün olmanın heyecanını yaşıyoruz
ÇEREZ BİLGİLENDİRMESİ Deneyiminizi geliştirmek için sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Detaylı bilgi için K.V.K.K. Aydınlatma Metni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.