Başarıya giden yolda en önemli kaynağımız çalışanlarımızdır.

Kurulduğumuz günden bu yana bireye saygı, katılımcılık ve bireysel sorumluluk, yenilikçi ve yaratıcı düşünceye açık olmak, ve insan kaynaklarının sürekli gelişimi her zaman başlıca inanç ve değerlerimizi oluşturmuştur. Şirketimiz, kendisini sektörde lider konumuna taşımanın ancak her bir çalışanın iş süreçlerinde ortaya koyacağı samimi çaba ile mümkün olduğunun bilincindedir. Bu anlayışı esas alan firmamız, personelinin refahını sağlayacak koşulları oluşturmanın yanı sıra onların yönetime aktif katılımını destekleyerek ortaya çıkacak karşılıklı etkileşimin ürünü verimli bir ortam yaratmayı hedefler. Böylelikle iş tatmini yüksek, gelişime açık, geliştirmeye hevesli, dinamik bir ekip oluşturmak mümkün hale gelecektir. Dahası bu güçlü ekip ile her zaman müşteri beklentilerinin üzerinde hizmetler sunmak ilkesi ile hareket edilerek başarı çizgimiz daima bir adım ileriye taşınacaktır.

 

Eğitim ve Kişisel Gelişim

Hızla değişen koşullara uyum sağlayabilmek ve şirketin başarı çizgisini koruyabilmek için sürekli eğitim şarttır. Çalışanlarımızın bilgi ve motivasyonları, müşteri odaklı olmaları ve takım ruhu içinde çalışmaları başarımızın temel taşlarını oluşturur. Çalışanlarımızı sürekli geliştirmeyi şirketimizin sürekli gelişiminin ön koşulu olarak görüyoruz. Bu doğrultuda eğitim ihtiyaçları, çalışanların mesleki ve kişisel gelişimleri, mevcut ve potansiyel görevleri gibi ölçütler göz önüne alınarak çalışanlar ve yöneticilerin ortak kararları doğrultusunda belirlenir ve belirlenen bu ihtiyaçları şirket genelinde oluşturulan yıllık eğitim planları çerçevesinde karşılanır.

 

Performans ve Değerlendirme

Çalışanlar ve yönetim arasındaki karşılıklı geribildirimler, TÜM GRUP organizasyon kültürünün en önemli yapı taşlarından birini oluşturmaktadır. Şirketimizde hedeflerin, iş sonuçlarının ve kişisel yetkinliklerin birlikte ele alındığı etkin ve objektif  bir performans değerlendirme sistemi uygulanır. Bu sistem yönetici ve çalışanın karşılıklı beklentilerinin paylaşılmasına, performans değerlendirmede somut ve ölçülebilir kriterlerin kullanılmasına olanak tanır. Bu görüşmelerde çalışanın kişisel gelişim planına yönelik adımlar ve eğitim ihtiyaçları belirlenir.

 

İşe Alım Süreci 

Personel ihtiyacı halinde, İnsan Kaynakları Birimi tarafından görevin gerektirdiği özellikler belirlenerek internet ve/veya Linkedin ilanları aracılığı ile işe alım süreci başlatılır. Gelen başvuruların ön değerlendirilmeye tabii tutulmasının ardından, uygun görülen adaylar insan kaynakları, ilgili birim yöneticileri ve genel müdürün katıldığı mülakatlar ile değerlendirilir. Başarılı bulunan adaylar sonrasında ilgili pozisyonlara yerleştirilir. Görüşme yapılan her adaya mülakat sonucu mutlaka bildirilir.

Adayların başvurdukları iş pozisyonlarının gerektirdiği yetkinliklere ek olarak aşağıda anılan özelliklere de sahip olması beklenmektedir. Yabancı dil bilgisi ve erkekler için askerlik ile ilişiği bulunmamak temel kriterlerimizdir.

 

Esaslarımız

  • Müşteri odaklılık
  • Takım çalışmasına yatkınlık
  • Yüksek iletişim becerileri
  • Öğrenme ve kendini geliştirme arzusu
  • İçsel motivasyon
  • Özgüven
  • Değişime açıklık

Tüm Grup İnsan Kaynakları Ekibi

insankaynaklari@tumgrup.com.tr

ÇEREZ BİLGİLENDİRMESİ Deneyiminizi geliştirmek için sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Detaylı bilgi için K.V.K.K. Aydınlatma Metni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.