TÜM DANIŞMANLIK
TÜM DANIŞMANLIK
SGK ve KOSGEB teşviklerinden yararlanmak, uluslararası kalite belgeleri almak, marka patent işlemleri gerçekleştirmek gibi 50’ye yakın ihtiyacınızda yanınızda olan Tüm Grup Danışmanlık, 16 yılı aşkın tecrübesi ve alanında uzman kadrosuyla müşterilerine danışmanlık hizmeti verir. Stratejilerini yenilikçi bir bakış açısıyla güçlendirir ve şirketiniz için en doğru planlamayı gerçekleştirerek size özel çözüm önerilerinde bulunur.
Devamını Oku
ENTEGRE PATENT
ENTEGRE PATENT
Entegre Patent olarak müşterilerimize, kendilerini ve yaptıkları işleri marka haline getirip koruyabilecekleri bir hizmet sunuyoruz. Sektördeki gelişmeleri takip ederek, kapsamlı ve stratejik çözümler üretiyoruz. İşlerinizde fark yaratabilecek yöntemleri, uyarlanabilirlik ölçüsünde geliştirmeyi temel ilke sayıyoruz.

Yaptığımız işte doğruluk, güven, saygı ve şeffaflık içinde hareket ediyoruz. Hizmet sunduğumuz müşterilerimiz açısından olumlu bir ilk izlenim yaratmayı ve bunu güvenilir ilişkilerle, kalıcı olarak sürdürmeyi önemsiyoruz.
Devamını Oku
IDCERT
IDCERT
Sektörde ilerleme kaydetmek ve kurumsal yapısını güçlendirmek isteyen firmalar için kalite standartlarını karşılamak oldukça önemlidir. Faaliyet alanınıza ve şirketinizin yetkinliklerine uygun kalite belgeleri ile geleceğiniz konusunda IDCERT ile birlikte emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Firmanızın ileriye dönük planlarında yanınızda olan IDCERT, kalite belgelendirme işlemlerinde size en uygun hizmeti sunar. Büyüyen firmanıza yetkinliğini kanıtlama konusunda destek olurken sizi geleceğe bir adım daha yaklaştırır.
Devamını Oku
ÇEREZ BİLGİLENDİRMESİ Deneyiminizi geliştirmek için sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Detaylı bilgi için K.V.K.K. Aydınlatma Metni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.