İşinize entegre oluyoruz

Hakkımızda

Hakkımızda

Birbirinden bağımsız ve birbirine bir o kadar bağımlı olan iş alanlarındaki uzman kadroları ve yapılanmasıyla TÜMGRUP Türkiye'nin kendi alanındaki en önemli danışmanlık firmalarından biridir. TÜMGRUP olarak biz; kalite yönetiminden devlet mali destekleme programlarına, iş sağlığı güvenliğinden marka/patent/faydalı model danışmanlığına, pazar araştırmalarından pazarlama stratejilerine kadar geniş bir skalada firmalarımıza destek oluyor geleceği birlikte inşa ediyoruz.

Şirketlerin günümüzde kurumsallaşma yönünde attığı adımlarda birlikte yürüyecekleri çözüm ortaklarına ihtiyaçları oluyor.


Entegre Patent olarak Sınai Mülkiyet Hakları konusunda marka, patent , endüstriyel tasarım tescil , telif hakkı , barkod işlemleri hk. hizmet vermekteyiz.


A&G OSGB olarak İş Sağlığı Güvenliği konusunda işyeri hekimi , iş güvenliği uzmanı hizmeti vermekte olup Mesleki Eğitim Belgesi , Ortam Ölçümleri , Periyodik Kontroller , Hijyen Eğitimi Belgesi gibi ihtiyaçlar noktasında da firmalara ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık vermektedir.


IDCERT ve diğer belgelendirme kuruluşlarıyla çözüm ortaklığı şeklinde çalışıp firmalara ISO Kalite Belgeleri konusunda hizmet vermekteyiz.


Tüm Danışmanlık başlığı altında devletin firmalara vermiş olduğu teşvik ve hibeler noktasında Yatırım Teşvik Belgesi başta olmak üzere , KOSGEB , TÜBİTAK , KALKINMA AJANSI gibi kurumlara projelerin yazım yürütüm ve ihale süreçleri noktasında danışmanlık vermekteyiz.